Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - AKTUALNOŚCI
Złote Gody w naszej gmnie
PDF
DRUKUJ
grafika

Bywało różnie, ale najważniejsze są miłość i zgoda - takie słowa można było usłyszeć 19  października podczas Złotych Godów w Gminie Pionki. Medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę za długoletnie pożycie małżeńskie i upominki otrzymało 5 par małżeńskich. Nie zabrakło gratulacji i życzeń, odśpiewano także tradycyjne 100 lat i wzniesiono toast za wszystkich Jubilatów, którzy przeżyli ze sobą pół wieku. Gratulacje składali:Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk, Radna Powiatu Radomskiego Marzena Murawska, Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek, Przewodniczący Rady Gminy Pionki Tomasz Wojciech Wróbel, pracownicy samorządowi.

Medal "Za długoletnie pożycie małżeńskie" przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej otrzymali: Teresa i Aleksander Borek, Marianna i Jan Dróżdż, Marianna i Edward Marzec oraz Jadwiga i Tadeusz Pyrgiel, Maria i Tadeusz Nowiccy.

Nie kryjąc wzruszenia, pary małżeńskie dzieliły się swoimi wspomnieniami i przeżyciami ze wspólnie spędzonych lat, opowiadali m.in. o tym, w jakich okolicznościach się poznali oraz jaka jest recepta na długie pożycie małżeńskie.

Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia, pomyślności i spokoju. Ich długoletnie pożycie małżeńskie dowodzi, że mimo upływu czasu, ciągłych zmian zachodzących w otaczającym  nas świecie, sukcesów i porażek, jakie spotykają nas w życiu rodzina jest najważniejszą przystanią i ostoją, do której zawsze powinniśmy powracać.

obejrzyj zdjęcia

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 31
baner 32
Stronę odwiedzono:
8824792   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
05-07-2018
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24