Portal - INFORMATOR GMINNY
GKS Legion Suskowola a KS Video Ciepielów

W dniu 10.09.2017r. na stadionie w Suskowoli odbył się mecz 4 kolejki B klasy  pomiędzy: GKS Legion Suskowola a KS Video Ciepielów, mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla naszego zespołu.

Bramki dla Legionu zdobyli: 2x - Bartłomiej Majewski, 1x - Michał Rolnik, 1x - Damian Czekaj

GKS Legion Suskowola: Michał Drelewski - Dawid Hebdziński, Jakub Abramowicz, Damian Czekaj, Radek Janas (Sławomir Banaszek), Marcin Żyła (Mateusz Kilijanek), Bartosz Płachta, Bartłomiej Majewski, Michał Rolnik (Kacper Lenart),Mateusz Jurczak (Zbyszek Żyła), Dawid Szewczyk (Szymon Glimasiński)

Fotki pod linkiem na naszym FC.

20-11-2017