Zapraszamy na szkolenie Technologia uprawy zbóż mieszańcowych

Mazowiecki Ośrodek  Doradztwa  Rolniczego w Warszawie Terenowy Zespół Doradców w Radomiu zaprasza  na  bezpłatne szkolenie:

Technologia uprawy zbóż mieszańcowych(hybrydowych): żyto ozime,jęczmień ozimy,pszenica ozima.

• Wnioski o dopłaty bezpośrednie-zasady wypełniania w formie elektronicznej
  • Nowy program obowiązków rolników w zakresie ograniczenia odpływu azotu ze źródeł rolniczych.
  • Afrykański pomór świń-działania ochronne.

szkolenie odbędzie się 15.01.2018r. (poniedziałek)  o godz. 1000 w Gminnym Centrum Informacji w Pionkach ul. Kozienicka  34  (sala Gminnego Centrum Informacji).

19-01-2018