Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - INFORMATOR GMINNY
To już trzecie udane zimowisko „Królewskich”
PDF
DRUKUJ
grafika

W dniach 22.01.2018-27.01.2018 grupa 30 osobowa trenująca tenis przy GKS Królewscy Jedlnia, odpoczywała na obozie narciarskim w Czarnej Górze. Jest to miejscowość położona niedaleko Białki Tatrzańskiej z przepięknymi krajobrazami.
Każdego dnia korzystaliśmy ze stacji narciarskiej Koziniec. Oferuje ona 4-osobową kolejkę krzesełkową, dwa wyciągi orczykowe (300 m) oraz zaczepowy o długości 120m.

Zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt, cieszyliśmy się z każdego udanego zjazdu. Na szczęście obeszło się bez kontuzji i wypadków na stoku.

Udało nam się również odwiedzić zimową stolicę Polski-Zakopane, która przygotowywała się do skoków narciarskich (drużynowych i indywidualnych) spacerowaliśmy również po Krupówkach oraz zakupiliśmy pamiątki dla najbliższych.

Dzięki gościnności i uprzejmości gospodarzy: pani Adeli Wojeńskiej i jej rodziny, mogliśmy poczuć się jak w domu kosztując codziennie smakołyków w postaci pysznej, domowej kuchni. Można powiedzieć, że stało się już tradycją kosztowanie oscypków z żurawiną z grilla przez uczestników zimowiska. Zmęczeni ale szczęśliwi, cali i zdrowi wróciliśmy do domu, a góry pożegnaliśmy tylko na rok....

Szczególne podziękowania dla organizatorów, opiekunów oraz Pana kierowcy, bez których wyjazd naszych dzieci na zimowisko nie doszedłby do skutku

Organizatorzy zimowiska

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 32
baner 47
Stronę odwiedzono:
9393226   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
19-10-2018
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24