Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - EDUKACJA
Zwycięstwo Szymona w Eliminacjach Wojewódzkich OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom” .
PDF
DRUKUJ
grafika

W dn. 21.04.2018 r. w Ruścu gm. Nadarzyn odbył się Finał XLI Eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" Województwa Mazowieckiego.

Uczeń kl. V Szymon Marczak uczeń klasy 5 PSP im Tadeusza Kościuszki w Suskowoli  wykazał się dużą wiedzą z zakresu znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarnictwa,  historii i organizacji PSP i OSP oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych i otrzymał awans   do eliminacji centralnych, gdzie reprezentować będzie województwo mazowieckie, powiat radomski, gminę Pionki i naszą szkołę.

Warto podkreślić, że Szymon pokonał ponad trzydziestu konkurentów. Z testu składającego   się z 30 pytań uzyskał 26 pkt., a w części ustnej zdobył 8 z 9 pkt. Ucznia przygotowywała p. Beata Kęska.

Gratulujemy Szymonowi i jego Rodzicom.

Trzymajmy teraz mocno kciuki i życzymy dalszych sukcesów w Finale Centralnym XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" , który odbędzie się w dniach 1-3 czerwca  w Świdwinie (woj. zachodniopomorskie).

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 47
Stronę odwiedzono:
9202145   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
24-09-2018
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24