Portal - BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE
Dziś święto Strażaków

Dziś ,,Dzień Strażaka" w tym roku oficjalne uroczystości w Gminie Pionki  odbyły się wczoraj w Suchej i w Jedlni. Zostały odprawione Msze św. w intencji strażaków. Wzięli w nich udział sami strażacy  ochotnicy oraz zaproszeni goście. W Jedlni słowa wdzięczności za wymagającą poświęcenia i niebezpieczną czasem służbę skierował do członków OSP w Jedlni i w Jaroszkach Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Wojciech Wróbel, mówiąc o strażakach jako wyjątkowej grupie ludzi, która stanowi fundament lokalnej społeczności.

My również  składamy przy tej okazji najlepsze życzenia wszystkim druhom i druhnom  z okazji przypadającego Dnia Strażaka!

Obejrzyj zdjęcia

21-05-2018