Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - EDUKACJA
ZIELONA SZKOŁA UCZNIÓW Z SUCHEJ, URSYNOWA I AUGUSTOWA!
PDF
DRUKUJ
grafika

W dniach 4  - 9  czerwca 2018 r. uczniowie z  Suchej, Ursynowa i Augustowa wspólnie spędzili czas na zielonej szkole w Niechorzu i pobliskich okolicach nad Morzem Bałtyckim. Pobyt na polskim wybrzeżu przyniósł uczniom sporo wrażeń. Na początku  uczniowie zwiedzili Skansen Morski w Kołobrzegu, gdzie mogli podziwiać sprzęty  pancerne, m.in. okręt ORP Fala. Jednakże najwięcej atrakcji dostarczył uczniom pobyt w Centrum Rozrywki Zieleniewo - Dziki Zachód, gdzie mogli oni  przez pół dnia korzystać z szaleństw takich, jak rower na linie, beczka śmiechy, autodrom, przejażdżka na koniu, bryczką oraz autem terenowym, zabawa na byku rodeo oraz obejrzeli pokazy westernowe.

Podczas kolejnego wyjazdu mieli okazję podziwiać wybrzeże Bałtyku na trasie: Rewal, Trzęsacz, Dziwnów, Międzyzdroje - spacer promenadą i molo. Zobaczyli Jezioro Turkusowe  oraz weszli na najwyższą latarnię morską na naszym wybrzeżu, w Świnoujściu. Inne miejsca, które zwiedzili to latarnia w Niechorzu i Muzeum Figur Woskowych, gdzie mogli zrobić sobie zabawne zdjęcia wśród znanych „postaci".

W wolnych chwilach wycieczkowicze spacerowali po plaży wdychając jod i masując stopy w piasku. Udało się im również zażyć pierwszej morskiej kąpieli.

Dodatkowe atrakcje zapewnił dzieciom organizator ośrodka „Haryzma", gdzie mieszkali. Przygotowano dla nich ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, udostępniano sprzęt sportowy i boisko do gry w piłkę nożną i w siatkówkę.

Nie sposób wymienić wszystkie rozrywki, było ich naprawdę wiele. Najważniejsze, że uczniom bardzo się podobało na zielonej szkole. Cieszymy się,  że szczęśliwie i bezpiecznie wrócili do domów.

obejrzyj zdjęcia

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10287086   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
21-03-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24