Gmina Pionki przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Urząd Gminy Pionki informuje, że przystąpił do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Pionki.

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym, mającym na celu wskazanie możliwości zrównoważonego energetycznie i ekologicznie rozwoju gminy. Pozwoli określić kierunki działań zmierzających do osiągnięcia celu, jakim zwiększenie efektywności energetycznej oraz poprawa jakości powietrza w Gminie.

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej jest dokumentem niezbędnym w celu uzyskania przez Gminę dofinansowania do zadań w zakresie ochrony powietrza w tym. m.in dofinansowania do wymiany źródeł ciepła dla mieszkańców gminy.

Aby jak najlepiej rozpoznać potrzeby i możliwości Gminy, konieczna jest także inwentaryzacja źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach, poprzez wykonanie badania ankietowego.

W związku z powyższym, zwracam się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety i jej złożenie:

- w siedzibie Urzędzie Gminy Pionki pok. Nr 20,  lub
- w formie elektronicznej (skan) na adres:

Gromadzone w trakcie badania ankietowego dane będą wykorzystane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień, w formie uniemożliwiającej identyfikację osoby wypełniającej ankietę.

Państwa współpraca i uczestnictwo w badaniu ma kluczowe znaczenie dla jakości i efektywności planowanych zadań w zakresie ochrony powietrza w Gminie Pionki.

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

ANKIETA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

https://goo.gl/forms/prWKoEAqcXMtab7A3    (dotyczy budynków i lokali, wykorzystywanych przy działalności gospodarczej

05-07-2018