Wniosek o oszacowanie szkód spowodowanych przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne

W związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego - suszy na terenie województwa mazowieckiego Wojewoda Mazowiecki zamierza powołać komisje do spraw szacowania zakresu i wysokości szkód wywołanych przez suszę.

W związku z tym Urząd Gminy Pionki powiadamia producentów rolnych o aktualizacji Regulaminu działania Komisji.
W załączeniu publikujemy Regulamin oraz druk wniosku o szacowanie szkód. Więcej informacji na temat kryteriów i możliwości ubiegania się o szacowanie szkód znajduje się na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego:

05-07-2018