Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE
WAKACJE Z OSP CZARNA 2018
PDF
DRUKUJ
grafika

W dniach od 25  do 29 czerwca 2018 roku druhowie z OSP w Czarnej zorganizowali dla dzieci i młodzieży z Czarnej i okolic - członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej -  „Wakacje z OSP - bezpiecznie, zdrowo bez nałogów". Celem akcji było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zagadnień ochrony przeciwpożarowej,  promowanie zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym i nałogom.  Druhowie z MDP spędzali wolny czas grając w bilard, piłkarzyki i tenisa stołowego, doskonalili sposoby udzielania pierwszej pomocy, ćwiczyli musztrę, pogłębiali wiedzę  z zakresu działań pożarniczych. Rozmawiali na tematy związane  z uzależnieniami, przemocą wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia opracowali  i poprowadzili Wiesław Cybulski, Radosław Oko,  Kamil Zygliński, Szymon Grabowski i Anna Łuczyńska.

Dzieci i młodzież uczestniczyła w wycieczce do  Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach i Krakowa.  Poznała tam historię pożarnictwa na ziemiach polskich oraz jedne z najpiękniejszych zabytków związanych z historią Polski.

Zarząd OSP w Czarnej dziękuje Wójtowi Gminy Pionki Panu Mirosławowi  Ziółkowi i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie programu.

obejrzyj zdjęcia -autor OSP Czarna

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10105651   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
22-02-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24