Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - EDUKACJA
Zwycięstwo w Powiatowym finale w unihokeju dzieci z PSP w Czarnej
PDF
DRUKUJ
grafika

W dniu 08.11.2018r. w PSP im Przyjaciół Dzieci w Przytyku odbyły się Powiatowe Finały w unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej dzieci. W zawodach dzięki zwycięstwu w turnieju gminnym wystąpiły drużyny chłopców i dziewcząt z PSP w Czarnej. W rywalizacji drużyn chłopców drużyna PSP w Czarnej zdobyła 2 miejsce. W pierwszym meczu pokonała uczniów z Przytyka 3:1, natomiast w drugim meczu uległa  nieznacznie zawodnikom PSP w Jedlińsku 1:2.  

Drużyna chłopców wystąpiła w następującym składzie: Błażej Zygmunt, Emil Maciąg, Wiktor Rolnik, Michał Jastrzębski, Maciej Brodowski, Piotr Sygocki, Dominik Zawadzki, Karol Szewczyk.

Drużyna dziewcząt z PSP w Czarnej z rywalizacji zespołów dziewcząt spisała się jeszcze  lepiej zajmując  1 miejsce. Dziewczyny z Czarnej wygrały wszystkie mecze pokonując 5:1 drużynę PSP Stare Zawady oraz  w drugim spotkaniu 3:2 zespół PSP w Przytyku.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w następującym składzie: Natalia Bik, Maja Oko, Oliwia Mazur, Julia Szczur, Amelia Furga, Amelia Furga oraz Natalia Trybuła.

Dziewczyny i chłopcy z PSP w Czarnej dzięki dobrym wynikom zapewnili sobie awans do  finałów międzypowiatowych, które odbędą się jeszcze w tym roku w Radomiu.  Zwycięzca tych zawodów uzyska awans do Finałów Wojewódzkich w Ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużynom gratulujemy sukcesów oraz życzymy powodzenia na dalszym etapie.

autor . PSP Czarna

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10287176   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
21-03-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24