Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - INFORMATOR GMINNY
Projekt ,,Graj- słuchaj- przekaż dalej”
PDF
DRUKUJ
grafika

„Działaj lokalnie"  to program, w którym od kilku lat uczestniczy Stowarzyszenie Orkiestry Dętej „Boni Angeli" z Jedlni. W ramach tej inicjatywy współpracujemy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka" w Radomiu i realizatorem programu Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności(PAFW), na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce(ARFP).

W ubiegłym 2018 roku hasłem przewodnim naszego projektu była muzyka łącząca pokolenia czyli „Graj- słuchaj- przekaż dalej". Program realizowany był na terenie gminy Pionki, jak również w tych miejscach gdzie grała nasza orkiestra. Głównym celem było wspieranie działalności naszej orkiestry. Pozwoliło to na rozwój pasji dzieciom a jednocześnie wpłynęło na popularyzowanie i upowszechnianie muzyki w naszym środowisku. Dzięki temu nasi mieszkańcy aktywnie włączyli się w jego realizację a orkiestra uświetniała wszystkie lokalne uroczystości w naszej gminie i poza nią.

Dzięki środkom pozyskanych w ramach projektu zakupiliśmy dodatkowy instrument jakim jest- tuba. Dzięki takim inicjatywom tworzymy warunki do rekrutacji nowych członków do naszej orkiestry.

Jeśli lubisz muzykę i pragniesz odkryć w sobie talent muzyczny zapraszamy do zespołu Dobrych Aniołów. W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 16.00 do 18.00 zapraszamy do Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni. Przyłącz się do NAS.

autor . Stowarzyszenie Orkiestry Dętej „Boni Angeli"

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 31
baner 47
baner 48
Stronę odwiedzono:
10655076   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
23-05-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24