Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - EDUKACJA
CHOINKA W PSP W JAROSZKACH
PDF
DRUKUJ
grafika

W sobotę 26.01.2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jaroszkach w związku z trwającym karnawałem odbyła się zabawa choinkowa, połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się występami, w które zaangażowani byli uczniowie wszystkich klas.Uczniowie prezentowali montaż słowno-muzyczny, taniec z szarfami, piosenki oraz skecze, które miały na celu podkreślenie roli naszych babć i dziadków oraz podziękowanie im za miłość i za zaangażowanie w nasze wychowanie.
Wśród zaproszonych gości był wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek, ks. Janusz Smerda, proboszcz parafii Św. Mikołaja w Jedlni, była dyrektor szkoły Anastazja Jasek, przewodniczący Rady Gminy Dariusz Gonciarz, radny Konrad Dąbrowski, przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej mł. kpt.Łukasz Pszczoła, strażacy z OSP w Jaroszkach, rodzice, dziadkowie oraz absolwenci szkoły.
Dzięki uprzejmości radnego pana Konrada Dąbrowskiego oprawę muzyczną na zabawie choinkowej zapewnił zespół muzyczny. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali wspaniałe przebrania, parkiet zaroił się od wróżek, księżniczek, cyganek, dzielnych spider-manów, piratów, dinozaurów i policjantów. Wśród gości znalazła się także Minnie i Myszka Miki, którzy zorganizowali konkurs na najlepsze przebranie i skutecznie zabawiali zgromadzonych gości. Starsi uczniowie większą wagę przykładali natomiast do dobrej muzyki, tańca i towarzyskich pogawędek. Zarówno rodziców, dziadków, jak i uczniów nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać, pląsytrwały do godziny 21.00.
Uczniowie przygotowali także liczne atrakcje, a wśród nich m.in. kawiarenkę, gdzie można było napić się pysznej kawy lub herbaty i skosztować ciast upieczonych przez rodziców. Można było także zaopatrzyć się w napoje i słodycze w sklepiku albo zakupić los w szkolnej loterii.
Zabawa choinkowa to wspólne święto uczniów, rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej, jest imprezą scalającą całą społeczność oraz wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie pilnują porządku i biorą czynny udział w przygotowaniach do imprezy. Dlatego pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspólnego przedsięwzięcia i zapewnili wspaniałą rodzinną atmosferę.

obejrzyj zdjęcia -autor zdjęć i tekstu PSP Jaroszki

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10073483   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
15-02-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24