Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - EDUKACJA
Pierwszy Dzień Wiosny w PSP Jaroszki
PDF
DRUKUJ
grafika

1 marca 2019 r. w związku z obchodami Pierwszego Dnia Wiosny, odbyła się edycja szkolnego konkursu „Mam talent". Do konkursu przystąpiło 8 wykonawców (w tym występy grupowe), którzy postanowili zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w show. Były to popisy wokalne, wokalno-taneczne, oraz aktorskie (skecz kabaretowy). Wspaniała publiczność (uczniowie wraz z nauczycielami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym samym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Szkolny show poprowadziły uczennice z Samorządu Szkolnego Aleksandra Wolska, Karolina Potacka, Klaudia Pudło oraz Oliwia Miękus.
Po występach przeprowadzono głosowanie, które wyłoniło zwycięzców:
I miejsce zajął duet Klaudia Pudło z klasy VIII oraz Mikołaj Sito z klasy VI, prezentujący skecz kabaretowy.
II miejsce zajął zespół wokalno-taneczny w składzie Klaudia Stankiewicz, Amelia Tabor i Wiktoria Drela, uczennice klasy IV.
III miejsce zajęła wokalistka Wiktoria Jaroszek z klasy II.
By tradycji stało się zadość, Tygryski z oddziału przedszkolnego, przygotowały również Marzannę (symbol przemijającej zimy), która w ogrodzie szkolnym została spalona, w ten to sposób w naszych sercach zagościła nadzieja na rychłe nadejście cieplejszych dni.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia w kolejnej edycji szkolnego „Mam Talent", który Samorząd Uczniowski, przeprowadzi w następnym roku.

obejrzyj zdjęcia

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10518499   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
20-04-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24