Nagrody w konkursie na „Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną

Z przyjemnością pragnę  poinformować, że w dniu  23 marca 2021r.  został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach pt. ,, Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. W konkursie w wzięli udział również i nasi uczniowie od  Oddziału  przedszkolnego do  klasy VII. Z radością informuję  iż uczennice z naszej szkoły : Julia Surmacka, Olga Sztamberek i Hanna Sztamberek   zdobyły nagrody z czego bardzo się cieszymy i gratulujemy sukcesu.

W konkursie wzięło udział niemal sto dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych miasta  i gminy Pionki. Celem konkursu  było rozbudzenie zainteresowania tradycjami związanymi ze światami wielkanocnymi, uwrażliwienie dzieci na wartość sztuk plastycznych, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz manualnych. W związku z tak dużym zainteresowaniem komisja oceniająca prace miała niełatwe zadanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom z naszej szkoły za zaangażowanie, poświęcony czas na wykonanie wspaniałych ozdób oraz bardzo dużą kreatywność i pomysłowość prac.
Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom .

mok.pionki.pl – czytaj więcej

Koordynator konkursu: Krystyna Waszczyk