Zapraszamy na mszę św za poległych w Powstaniu Styczniowym
Przejdź do - strona Poprzednia
Przejdź do - strona Następna
Pobierz artykuł w formie pliku Pdf
Drukuj treść tego artykułu
Powrót do poprzedniej strony
Kontakt na stronie Kontakt
W niedzielę 22 stycznia o godz. 12.00 zapraszamy do parafii pw. św. Mikołaja w Jedlni na Mszę św. w intencji ojczyzny i bohaterów Powstania Styczniowego. W 154 rocznicę Powstania Styczniowego homilię wygłosi ks. płk Leonard Nałęcz Sadowski. Po mszy świętej odbędzie się procesja na cmentarz stary i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy przy pomniku Powstańców Styczniowych.