Koncert Zespołu Wokalno-Instrumentalnego z Jedlni Letnisko
Przejdź do - strona Poprzednia
Przejdź do - strona Następna
Pobierz artykuł w formie pliku Pdf
Drukuj treść tego artykułu
Powrót do poprzedniej strony
Kontakt na stronie Kontakt
W niedzielę 30 października 2011r. w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja w Jedlni mogliśmy wysłuchać utworów muzyki kościelnej w wykonaniu Zespołu Wokalno-Instrumentalnego z Jedlni Letnisko pod kierownictwem Michała Szlachcica i Michała Osiepy. Zespół składa się z grupy wokalnej ośmiu dziewcząt ze scholi i sześciu osobowej grupy instrumentalnej muzyków grających na gitarze basowej, gitarze solowej i akustycznej, na perkusji oraz organach i flecie. Piękne brzmienie to efekt wytrwalej pracy i ćwiczeń. Zespół został gorąco przyjęty przez słuchaczy. W najbliższych planach ma nagranie płyty.